Leefstijlweken 2024

Bomvol workshops en technieksessies. Gratis voor leden en niet-leden.

LEEFSTIJLWEKEN

Onze leefstijlweken zijn inmiddels een begrip. Één á twee keer per jaar nodigen we specialisten, sprekers, schrijvers en trainers uit om waardevolle kennis te delen met onze leden. De meeste van deze workshops zijn ook toegankelijk voor niet-leden, zodat ook wanneer je niet bij DeMIX sport maar wel met een gezonde(re) leefstijl bezig bent, je bij ons terecht kunt voor nieuwe informatie en kennis. Ook is het natuurlijk fijn dat DeMIX-leden hun partner of vrienden mee kunnen nemen om zo te delen waar zij mee bezig zijn. We bieden zoveel mogelijk trainingen en lezingen gratis aan.

We laten de belangrijkste onderdelen van een gezonde leefstijl aan bod komen, maar lichten per editie één of twee onderwerpen uit. Deze keer zijn dat (fitness)techniek en mentale gezondheid.

Technieksessies in de fitness en de groepsleszaal elkaar aan en je kunt daarnaast kiezen voor een nieuwe meditatieles of een workshop visionboard maken met het thema “de kracht van keuze”. 

Met meer dan 8 lezingen en workshops per editie is de lijst is eindeloos. Enkele voorbeelden van sprekers en trainers die eerder onderdeel van onze leefstijlweken zijn geweest zijn:

  • Lot Beukers | voedingsdeskundige en influencer | instagram @lotbeukers
  • Carola van Bemmelen | instagram @de_gelukkige_eter
  • Mark Schadenberg | Slaapcoach | instagram @markschadenberg
  • Paula den Blanken | transformatiecoach en atleet | instagram @paula_den_blanken
  • Dennis Toppin | presenter, clubeigenaar en trainer | instagram @dennistoppin
  • Stephanie van der Kreeft | orthomoleculair voedingsdeskundige | instagram @way_of_lijf

We zijn altijd op zoek naar nieuwe input. Ken jij iemand of volg je iemand op social media waarvan je denkt “dit moeten de andere DeMIX-leden ook horen!”, laat het ons dan vooral weten! Wie weet staat jouw favoriete influencer volgende editie wel voor de zaal.

SMALL GROUP - TECHNIEKSESSIES

DOOR DE FITNESS COACHES
Leer nieuwe oefeningen of perfectioneer je techniek voor optimaal resultaat. 

Zondag 3 & 17 maart 13.00
Barbell front- & backsquat met Saisun 

Dinsdag 5 maart 09.00 & donderdag 7 maart 19.00
Upperbody – dumbbells met Annika

Woensdag 6 & 20 maart 10.00
Barbell bench press met Joël 

Vrijdag 8 en 22 maart 19.00
Barbell bench press met Joël
 

Maandag 11 en 25 maart 18.00
Barbell front- & backsquat met Philo

Dinsdag 19 maart 09.00 & donderdag 21 maart 19.00
Lowerbody – dumbbells met Annika 

Woensdag 13 & 27 maart 18.00
Upperbody – cablestation/pulley met Diego 

vrijdag 15 & 29 maart 19.00
Upperbody – cablestation/pulley met Diego 

Donderdag 14 & 28 maart 09.00
Core & stability met Thijs 

Reserveer je gratis technieksessie in de MyWellness app.

meditatie - try-outs

De hele maand maart

Maandag 08.00 · met Anouk

Vrijdag 08.00 · met Jane / Marivel

Vrijdag 18.30 · met Anouk

Zondag 11.30 · met Marloes

Tijdens de leefstijlweken worden deze nieuwe lessen gegeven. Je reservering in MyWellness is ook je stem om deze les na maart op het rooster te houden.
Reserveer dus iedere les die je meedoet.

Aanmelden via Mywellness of charissa@demix.nl

DeMIXkids meditatie

Zondag 17 maart om 12.30
Kindermeditaties zijn niet alleen nuttig, maar ook heel leuk! Ga mee op avontuur in de magische wereld van zwarte kat Marley en laat je leiden door muziek, een stem of een verhaal terwijl je onderweg leert ontspannen. Deze speciale les wordt gegeven omdat DeMIXkids 1 jaar bestaat en we dat met alle kinderen van Nieuwegein vieren. Deze les is gratis voor leden en niet-leden en wordt gegeven door Linda van Full Joy Coaching.
 
Kinderen die mediteren:
  • voelen meer innerlijke rust
  • kunnen zich beter concentreren
  • kunnen beter omgaan met stress
  • slapen beter
  • voelen bewuster hun lichaam en emoties
Gratis voor leden én niet-leden.
Aanmelden via Mywellness of charissa@demix.nl

Workshop Visionboards

De kracht van keuze – door Anouk de Vetter van Kukua.

Zaterdag 23 maart 12.30 – 15.00

Oké, even heel eerlijk. Hoe vaak heb je doelen gesteld voor een gezondere jij en ze vervolgens laten versloffen? In de leefstijlweken gunnen we je een moment om aan de slag te gaan met waar je écht naartoe wilt op fysiek en mentaal vlak. Geen excuses, maar duidelijke doelen en concrete stappen. In deze workshop komen de meest fitte en creatieve versie van jou samen.

Centraal staat de kracht van keuze, want door bewust keuzes te maken heb je direct invloed op je gezondheid. We verkennen wat voor jou werkt om je doelen te behalen. Want diep van binnen wil je niets liever. Misschien maken afwisselende en fysiek uitdagende workouts het leuker voor je, of wil je mentaal meer balans vinden. Hoe dan ook, we nemen je mee in een visualisatie die ervoor zorgt dat je jouw fitste toekomst op beide fronten voor je kunt zien. Het helder voor ogen hebben van je doelen stimuleert de motivatie. Met behulp van jouw persoonlijke visionboard geef je tastbaar vorm aan je ambities. Geen vage beloftes, maar praktische visuele herinneringen die je dagelijks gaan inspireren en motiveren.

Een workshop speciaal ontworpen voor onze vastberaden en creatieve leden. Wij zorgen voor het materiaal, drinken en snacks.

Heb jij tijdschriften waaruit geknipt mag worden? Neem ze alsjeblieft mee! 

Duur 2,5 á 3 uur. Deelname voor leden €15,-, voor niet-leden €20,- incl. koffie/thee, een snack, de materialen. 

bodypump - technieksessies

Verdiep je kennis van de techniek en haal meer resultaat. 

Maandag 4 maart
Squats | lunges | met Charissa & Stefan 

  • 20.00 techniek 15 min.
  • 20.15 reguliere BP les 60 min.

Dinsdag  5 maart
Chest press | chest fly | A-press |met Caroll & Martijn 

  • 20.30 techniek 15 min.
  • 20.45 reguliere BP les 45 min.

 Woensdag 6 maart
Squats | Lunges | met Charissa & Stefan

  • 09.00 techniek 15 min.
  • 09.15 reguliere BP les 60 min.

Woensdag 6 maart
Deadlift | Deadrow | Clean & Press | met Henk & Merijn 

  • 18.15 techniek workshop 15 min.        
  • 18.30 reguliere BP les 60 min.

Donderdag 7 maart
Shoulder press | upright row | pushups | met Merijn

  • 20.30 techniek 15 min.
  • 20.45 reguliere BP les 45 min.

 Zondag 10 maart
Triceps & Biceps rows | presses | extensions | met Henk 

  • 11.30 techniek 15 min.
  • 11.45 reguliere BP les 60 min.
Gratis voor leden.
Reserveer je les in de MyWellness app.

WORKSHOP ADEMHALING & INSPANNING

Leer je ademhaling optimaal in te zetten bij inspanning – door Jop de Jong.

Zondag 24 maart 12.00 – 14.00

Er is steeds meer aandacht voor de kracht van ademhaling. Veel van deze informatie en workshops zijn gericht op ademhaling en óntspanning, maar het profijt wat je ervan kunt hebben om jezelf en je ademhaling goed te leren kennen is op het gebied van inspanning minstens zo groot. Omdat we in de body & mind lessen al veel aandacht aan ademhaling en ontspanning besteden, hebben we iemand uitgenodigd die het tegenovergestelde goed kan uitlichten. Doe mee aan de intensieve workshop van Jop de Jong en leer op welk level je zenuwstelsel opereert (rust, spel, flow, fight, flight & freeze) en leer de adempatronen bij deze fases kennen. Leer wat functionele stress is en wat niet meer. 
 
Welke zone is ‘gezond’ om in te sporten voor het doel dat je nastreeft en welke staat van zijn kan jouw sportprestaties beïnvloeden en er voor zorgen dat jij je na het sporten helemaal kick-ass goed voelt! Hoe kun je je zenuwstelsel voorbereiden op een inspanning en hoe breng je het tot rust na inspanning.  We gaan aan de slag in de functional en komen echt in actie, bereid je daar dus op voor. 
 
Over Jop: Ik heb een paar jaar geleden mijn ademwerk opleiding gevolgd bij Kasper van der Meulen. Vervolgens heb ik een paar jaar bij Move-Lift-Act-Breath (MLAB) getraind en heb daar een training gevolgd voor instructeurs om met het zenuwstelsel te werken. Daarnaast ben ik Toegepast Psycholoog en begeleid ik mensen door ademwerk en lichaamswerk in hun persoonlijke processen, die lopen van levensvragen tot het verbeteren van sportprestaties. Ik heb ook een tijd bij DeMIX gesport, de GRIT gevolgd en BJJ gedaan, maar door een verhuizing van 1,5 jaar geleden (naar Zuid-Limburg) moeten stoppen. 
Gratis voor leden, €10,- voor niet-leden.
Aanmelden via de receptie of de nieuwsbrief.
Max. 30 deelnemers. 
 

‘game on’ SPELLETJES middag

zondag 24 maart 14.00 – 17.00
In onze horeca

Tijd om de dobbelstenen te laten rollen, kaarten te schudden en te genieten van een gezellige middag!

Gratis voor leden.

Aanmelden bij de receptie of via de nieuwsbrief

VYTAL speeddates